Püsküllü Kıyafet Kombini Nasıl Yapılır?

puskullu-abiye-elbise-modelleri-1
9 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 250 kez okundu.

Püsküllü Kıyafet Kombini Nasıl Yapılır?

Bu senenin moda parçalarından biriside püsküllü kıyafetler. Bu sene o kadar çok kullanılmaya başladı ki artık püsküllü kombin yapmak kişide bir farklılık oluşturmamaya başladı. Gözlerimiz artık püsküllü kombinlere aşina oldu. Peki püsküllü bir kombin yaparken gözlerin üzerimizde olmasını nasıl sağlarız?

Öncelikle kıyafetlerinizde püskül kullanmak istiyorsanız ayakkabı ve çantada püskül kullanmaktan kaşınmalısınız. Elbette ki kıyafetlinde püskül olduğu halde ayakkabı ya da çantada da püskül kullanan kombinler göreceksiniz ancak bu biraz riskli bir tutum. Üzerinizdeki püsküllü kıyafetle ayakkabı ya da çanta da püskül kullanmak biraz daha profesyonellik gerektiren bir kombin. Bu yüzden işinizi garantiye alıp sadece kıyafet de püskül kullanmanız sizin için daha doğru bir tercih olur.

Gece özel bir yerde dışarı çıkmak için kullanacağınız kıyafette püskül kullanmak istiyorsanız da ten renginize uygun, dar, diz üstü tek renk bir elbise de boyundan aşağıya doğru inen püsküller kullanabilirsiniz. Boynunuzdan aşağıya inen bu püsküller hem sade olan kıyafetinize hareket katarken hem de kıyafetinize farklı bir şıklık katacaktır. Eğer ki tek parça bir elbise bulamazsanız da aynı formlarda dar bir etek ve büstüyerle de aynı etkiyi yakalayabilirsiniz. Etek ve üst parçanın birleşim yerinin görünmesini en aza indirmek ve püskülleri buraya kadar uzatarak kamufle olmasını sağlayarak aynı etkiyi elde edebilirsiniz.

Yine özel geceler için düz, tek renk, ten renginize uygun bir tulum ve tulumunuzun sırt kısmında olan dekoltenin alt taraflarında püskül kullanarak da püskül kombinin de şıklığı yakalayabilirsiniz. Ancak tulum her kadına yakışmadığı için sırf yukarda bahsettiğimiz tulum kombinini kullanmak sizin için doğru bir tercih olmayabilir. Yine bu tulumu kullanan bayanlar kullandıkları tulum renginde sade bir çanta ve tulumun paçalarından görünmeyen tek bant bir ayakkabı ile kombin edebilirler.

Günlük hayatta püsküllü bir kombin yapmak istiyorsanız da vücut tipinize uygun bir jeen pantolan ve üzerinize alacağınız beyaz renkte basic bir t-shirtü son zamanlarda moda olan kahverengi püsküllü bir yelekle kombin yapabilirsiniz. Bu kombinin altına beyaz renklerde bir spor ayakkabı giyebileceğiniz gibi size tavsiyemiz ise yeleğinizin renklerinde bir sandalet giymeniz daha doğru bir tercih olacaktır. Yine bu kombini boynunuza takacağınız göğsünüze kadar uzanan ucunda tek bir kolye ucu bulunan bir kolyeyle kuvvetlendirebilirsiniz.Bu kombinde saçlarınızı kızıldereli kadınları gibi alttan düz bir örgü yapmak ya da basit bir dağınık balerin topuzla toplamak sizin için yeterli olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git