Süet Şıklığı Nasıl Yakalanır?

suet-tek-parca-elbise-kombinleri
8 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 184 kez okundu.

Süet Şıklığı Nasıl Yakalanır?

Yıllarca kullanmaktan vazgeçemediğimiz süet, kadınların gerek dolaplarında gerekse ayakkabı dolaplarında olmazsa olmazları arasında yer almayı başarmıştır. Peki bu vazgeçilmez süeti kullanırken ya da kombinlerken nelere dikkat etmeliyiz?

Son zamanlarda süet salaş ve uzun ceketler oldukça moda. Bu tür bir çeket giymek istediğimizde içine sade düz diz üzerinde bir elbise giydiğimizde hem oldukça şık olmuş oluruz hem de dönemim trendini yakalamış oluruz. Aynı zamanda isterseniz çeketinizle aynı renklerde ve aynı formla yine bir süet çantayla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.Ancak bu ceketin yanına süet bir çanta aldığınızda ayakkabıda süet kullanmaktan uzak durun ki süet kombini içinde boğulmuş olmayın. Onun yerine yine ceketinizle aynı renkte deri bir ayakkabı kullanabilirsiniz. Böylece tek renk kullanarak yine dönemin tek renk kullanma trendini de yakalamış olursunuz.

Yine aynı şekilde sigaret bir pantolonun üzerine kısa vücudunuza tam oturan bir süet ceket giyerek süet şıklığını yakalayabilirsiniz.

Süet şıklığını yakalamak için illa ki kıyafetlerinizde kullanmanıza gerek yok. Eğer ki üzerinizdeki kıyafet süet olmayan bir kumaştan oluşuyorsa bunu süet bir çanta ya da çizmeyle de destekleyebilirsiniz. Tabi ki yine renk uyumunu göz önünde bulundurarak. Çizme demişken Süetin en şık hallerinden birisi de çizme halidir.Özellikle diz üstüne kadar uzanan, topuklu ve bacağın sıkıca saran süetler mini bir elbiseyle kombin yapıldığında oldukça şık görünür. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta bu çizmeyi giyecek olan kadının ince ve düzgün bacaklara sahip olmasıdır. Kalın bacaklı bir bayan diz üstüne kadar uzanan süet bir bot giydiğinde fil bacağı görünümüne bürünmesi kaçınılmaz olabilir. Süet şıklığı hakkında bu kadar bilgi sahibi olduğumuza göre hadi artık gardırobumuzdaki süetleri yarın için kombinlemeye başlayalım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git